Altinisimler.com  VİNVİTAS İnternet Teknolojileri ve Elektronik Pazarlama Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.' nin ticari markası olarak 2020 yılında kurulmuştur.


Altinisimler.com, E-Ticaret sitesiyle sizlere en iyi kalitedeki ürünleri en uygun fiyat avantajıyla sunmaya çalışmaktadır.


Altın İsimler, ürettiği ve tedarik ettiği ürünlerde kaliteyi önde tutarak müşteri memnuniyetini temel alır. Ayrıca satış sonrasında da hizmet vererek müşterilerinin her zaman yanında olmaya çalışır.


Altın İsimler, tüm ürünlerde altınla işçilik arasında orantılı fiyat politikası uygulamaktadır.Satın alınan ürünün öncelikle altın olduğunu düşündüğümüzde, işçilik değerinin altın değerinin üstüne çıkmaması gerekmektedir.


Şişirilmiş ve sonrasında da çok büyük indirimler sunarak müşteriyi yanıltmaz.


Altinisimler.com indirimleri tamamen gerçeği yansıtır. Altinisimler.com, satışa sunduğu ürünlerle ilgili gerçek bilgilendirmeyi prensip edinmiştir.Ürünle ilgili tüm bilgiler eksiksiz olarak ( gram, ayar, renk, marka vb ) belirtilmekte ayrıca ürünlerin birebir kendi resimleri kullanılmaktadır.


Altın İsimler . com, sattığı her ürünün ağırlığına hassasiyetle yaklaşır.Aldığınız ürün gramajları yazılan veya verilen değerden düşük ise, eksik gramaj bedeli sizlere iade edilir.


Altın İsimler . com, satış öncesinde de müşterinin satın almak istediği ürünün müşterisinin isteklerine uygun olup olmadığını anlamaya çalışır ve müşterisini doğru ürünü tercih etmeye yönlendirir.


Altın İsimler . com , 1. yılını kutlarken sizlerin memnuniyetiyle güçlenmekte ve yüzbinlerce kullanıcıya ulaşmaktadır.


Müşteri memnuniyetini esas alan ve dürüstlüğün en büyük erdem olduğunu ilke edinen bir firma olmanın haklı mutluluğunu sizlerle yaşamak tesadüf olmasa gerek.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mail Adresiniz
İletmek İstediğiniz Mesaj
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?